bilgi@nettensatilik.com | 0554 638 7 638

HOŞGELDİNİZ BAŞLAYALIM MI ?

Toplu Ürün Girişi

Toplu Ürün Girişi Nedir?

Toplu ürün girişi işlemi, Süper Mağazası olan ve GeT ile ürün satışı gerçekleştiren müşterilerimizin toplu olarak aşağıdaki işlemlerini yapabilmelerini sağlamaktadır;

- Ürün girişi, 
- Ürün bilgisi güncelleme, 
- Ürün yayından kaldırma, 
- Ürün yayına alma, 
- Ürün silme, 
- Ürün satışlarını görüntüleme.Toplu Ürün Girişi Ücretli midir?


- Toplu Ürün Girişi yapabilmek için anlaşmalı olduğumuz entegratör firma(lar) ile iş birliği yapmanız gerekmektedir. Entegratör firma(lar), Toplu Ürün Girişi için ilan adedine göre değişen hizmet bedeli almaktadır.
- nettensatilik.com, Toplu Ürün Girişi yapabilmeniz için sizlere avantajlı bir paket sunar.Toplu Ürün Girişi Yapabilmem için ne Yapmalıyım?


- Toplu Ürün Girişi yapabilmek için bu sayfada yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak Toplu Ürün Girişi talebinde bulunmanız gerekmektedir.
- Başvurunuzdan hemen sonra kategori yöneticilerimiz en kısa sürede başvuru talebinizi değerlendireceklerdir.
- Başvurusu olumlu değerlendirilen kullanıcılarımız, satış ekibi tarafından aranacak ve Toplu Ürün Giriş paketini satın almaları istenecektir.
- Toplu Ürün Girişi paketi almış kullanıcılarımızın, anlaşmalı olduğumuz entegratör firma(lar) ile iş birliğine giderek Toplu Ürün Girişlerini bu firma(lar) üzerinden yapması gerekmektedir.Kimle Toplu Ürün Girişine Başvuru Yapabilir?


- İkinci El ve Sıfır Alışveriş, Yedek Parça ve Hayvanlar Alemi Mağazası dışındaki mağazalar Toplu ürün girişinden yararlanamaz.
- Toplu ürün girişinden faydalanmak için Süper Mağaza olmak gereklidir.
- Tüm İkinci El ve Sıfır Alışveriş, Yedek Parça ve Hayvanlar Alemi Mağazaları (Normal ve Süper Mağazalar) toplu ürün girişine başvuru yapabilirler.
- Başvurusu olumlu sonuçlanan Normal Mağaza kullanıcılarımız ancak Süper Mağaza olmayı kabul ederlerse Toplu Ürün Girişinden faydalanabileceklerdir.
- Başvurusu olumlu sonuçlanan Süper Mağaza kullanıcılarımız ise anlaşmalı entegratör firma(lar) ile görüşüp anlaşmalılardır.

DESTEK MERKEZİ destek@nettensatilik.com
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0554 638 7 638
© 2018 NettenSatilik.com. All Rights Reserved.